Recenze Polar

Přidáno: 24. prosince 2020

• Již druhé hodinky od Polaru

David Šmerda David Šmerda

Přidáno: 7. prosince 2020

• mnoho funkcí pro sportovní aktivity
  • přesné měření polohy (i rychlé zaměření při začátku aktivity, navíc jsou zde k výběru možnosti GPS + GLONASS nebo GPS + Galileo)
  • přesné měření tepu ze zápěstí (víceméně srovnatelné s měřením hrudním pásem, u kterého jsem si myslel, že ho budu i nadále potřebovat, ale po této zkušenosti to není zatím nebylo nutné)
  • možnost nastavení, co se bude na obrazovce zobrazovat, pro každý nastavený sportovní profil
  • navigace po trase (ideálně přes Komoot, ale osekaně funguje i po nahrání trasy třeba ve formátu gpx)
  • dlouhá výdrž baterie (nabíjím cca 1x za 5 - 7 dní a skoro každý den se věnuji nějaké sportovní aktivitě spojené s GPS jako běh, kolo apod.)
  • celkem sofistikovaný systém měření kvality spánku a regenerace
  • nabízí i různá cvičení (např. kardio, dynamická mobilita, statická mobilita apod.) včetně vysvětlení cviků
  • zobrazují aktuální počasí a předpověď (vychází ze spojení s mobilní aplikací Polar Flow)
  • dechové cvičení Serene - nevím, jestli to až tak k něčemu je, ale ke zklidnění to docela funguje a je to příjemné
  • odolnost - část těla hodinek včetně míst na uchycení řemínku je kovová
  • jsou lehké
  • dobře se nosí
  • střízlivý vzhled aneb v jednoduchosti je krása
  • notifikace z mobilu
  • dotykový displej je na můj vkus relativně málo citlivý, ale to u sportovních hodinek nevidím jako velké mínus, protože jsem stejně zvyklý je ovládat tlačítky (mimochodem u sportovní aktivity se stejně dotykové ovládání stejně uzamče)

rozhodně doporučuji

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2020

Zakoupeno v FITHAM

Funguje perfektně a je kompatibilní s běžícím pásem

Polar H10

Polar H10

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Vyměnitelná baterie, proti předchozímu modelu.

Přidáno: 27. října 2020

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Výdrž baterie a senzor TF jsou výborné.

Polar Vantage V

Polar Vantage V

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2020

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Baterie výdrž
  • intuitivní ovládání

Ověřený zákazník PolarShop ® Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2020

Zakoupeno v PolarShop ®

• lehké, hezké hodinky
  • mnoho užitečných funkcí, naprosto splňují mé potřeby
  • sklíčko evidentně velmi odolné
  • během běhu na trenažeru se lišila vzdálenost z trenažeru a z hodinek, po prvních vyběhnutí s hodinkami venku, se tento rozdíl minimalizoval
Polar M460 HR

Polar M460 HR

Přidáno: 9. října 2020

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. října 2020

• Funguje i se starým měřičem RS100

Původně jsem ho chtěl jen k měřiči TF RS100, ale funguje i s aplikací Polar Beat pro Apple nebo Android, dokonce současně (umí analog 5kHz, bluetooth i ANT+).

Polar M200

Polar M200

Přidáno: 20. září 2020

• Jednoduché, přehledné.

Ondřej Fiala Ondřej Fiala

Přidáno: 13. září 2020

• 40 h na GPS
  • celodenní sledovaní uživatele (tep, kroky, spánek, doporučená cvičení)
  • skvělá čitelnost displeje na slunci
  • navigace pomocí slepé mapy
  • notifikace z telefonu
  • web Polar Flow dokáže zobrazit neskutečné množství metrik
  • dotykový displej (horní a spodní roletka pro notifikace nejde vysunout tlačítkem)
  • matnější displej nemusí vyhovovat každému

Polar Grit X je 90% sporttester a 10% smartwatch - kdo k tomu bude takhle přistupovat tak poměr cena/výkon je TOP.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Antonín Maňoušek

Přidáno: 23. srpna 2020

• Hodně funkci
  • Lehké, na ruce je skoro nevnímám
  • Výdrž baterie

Hodinky zaměřené na sport, za rozumnou cenu. Měl jsem Garmin, Suunto 9 a mohu porovnat. Jsou to kvalitně zpracované hodinky, které vypadají na ruce moc hezky.
Přesná GPS, výdrž baterie, aplikace od Polaru je přehledná, počasí na hodinkách, počítání kopců, jak dlouho bežíte do kopce, z kopce, upozornění na doplnění tekutin atd. Nastavení hodinek z aplikace Polaru, PC, přímo na hodinkách. Jedním slovem, jsou skvělé, úžasné.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Martin Peggy

Přidáno: 19. srpna 2020

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• zatím využito na MTB, beďas, běh a vše super
  • trošku se peru s nastavením pro plavaní v bazénu, ale snad se to podá

Ověřený zákazník HobyNaradi.cz Ověřený zákazník

POLAR H2

Ověřený zákazník LAMIMED Libor

Přidáno: 17. srpna 2020

Zakoupeno v LAMIMED

Zatím dorré, je to již můj 3. pás, šel jsem z H3 na H2, asi stejné, uvidíme jak dlouho vydrží sloužit.

Pavel Procházka Pavel Procházka

Přidáno: 5. srpna 2020

• výdrž baterie
  • dobře čitelný displej
  • detailní monitoring tréninkové aktivity
  • spousta funkcí, vychytávek a sportovních režimů
  • přesnost měřené trasy
  • snadné ovládání
  • lehkost (na zápěstí sporttester téměř necítíte)
  • povedený design
  • pro někoho absence NFC plateb a nemožnost poslechu hudby

Sháněl jsem sporttester vhodný na dálkové pochody, prioritou pro mě bylo to, aby se záznamem GPS zvládl i 24hodinový pochod. Vybíral jsem mezi Garmin Fenix 6 a právě Polarem Grit X. Po odborné konzultaci v obchodě Kobras jsem se nakonec rozhodl pro značku Polar. Musím přiznat, že po dvou měsících používání sporttester plní vše, co jsem od něj očekával (a vlastně mnohem víc). Výdrž baterie je extrémně dlouhá, bezproblémový je i záznam trasy, displej je dobře čitelný i na přímém slunci.

Hodinky se velmi dobře nosí, pasují i na mé drobnější zápěstí, nikde nic nevyčnívá. Ovládání hodinek je intuitivní. Povrch řemínku je příjmený na dotek.

Výdrž baterie je z mého pohledu nadstandardní. Při zapnutém monitoringu tepu jen během spánku a tréninkových aktivitách a hodinovém běhání 3x týdně (se zapnutým GPS + Glonass záznamem) vydrží sporttester hravě 10 dní, s kontinuálním měřením tepové frekvence pak týden. Příjemná je pak výdrž na delších vzdálenostech. Přibližně osmi hodinový pochod (se zapnutým GPS + Glonass záznamem po sekundách a kontinuálním měření tepové frekvence, bez navigace po trase a bez úsporného režimu displeje) si sporttester sebral 19 % kapacity baterie. Hodinky tak bez problémů zvládnou i vícedenní pochody. Dobíjecí kabel tak netřeba brát sebou.

Přesnost záznamu trasy mi přijde slušná. Občas se sice stane, že jste si podle GPS záznamu „odskočili“ do rybníka či k někomu do obýváku, na volných prostranstvích ale jinak dobře kopíruje cestu. Drobné odchylky se ale najdou. Při jednom pochodu byl začátek a konec trasy na stejném místě. Přesto podle záznamu jsem nastoupal víc výškových metrů, než kolik jsem jich naklesal (rozdíl byl asi 20 metrů). Při dalším pochodu již bylo vše v pořádku.

Abych ale jen nechválil... chvíli např. trvá, než sporttester zachytí plný signál ze satelitů - v městské zástavbě přibližně minutu (tady se ale přiznám, že nemám zkušenosti z jiných modelů, jak rychle chytají plný signál). Občas potrápí i problémy s automatickým přenosem dat ze sporttesteru do aplikace přes bluetooth. Párkrát se mi stalo, že se data neimportovaly do aplikace a bylo potřeba zadat povel pro synchronizaci ručně v nastavení sporttesteru. Problém nicméně může být dán i starším typem mého telefonu s iOS.
Rovněž myslím, že displej by si zasloužil větší aktivní plochu - ztenčení neaktivního černého pruhu kolem displeje by neuškodilo.

Obecně jde o sporttester, který je primárně určený pro plánování tréninkových aktivit a pomocníka k dosažení stanoveného sportovního cíle (např. zvládnout ve zdraví Krakonošovu 100). Díky měření spánku a tepové frekvence Vám navíc řeknou, zda jste dobře zregenerovali a jste připraveni na další trénink nebo zda byste měli spíše odpočívat.

Jde o můj první sporttester po letech používání aplikace v telefonu. Za sebe nákup hodnotím jako krok vpřed. Za dva měsíce používání mi přirostl k srdci a rychle jsem si na něj zvyknul (a to i během spánku). Je to vítaný tréninkový parťák.

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2020

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Zatím se seznamuji, ale už teď jsem nadšená z funkcí, které můj předchozí sporttester neměl
  • Možná maličko hůř čitelný display, líbil by se mi jasnější, protože špatně vidím na blízko, jinak zatím o žádné nevýhodě nevím, mám zboží velmi krátkou dobu.

Ověřený zákazník HobyNaradi.cz Jm

Přidáno: 3. srpna 2020

Zakoupeno v HobyNaradi.cz

Dodělej si sám. Chybějící spoj materiál šrouby propadají predvrtanými otvory, nesprávné délky šroubů kol kdy se kola neotačejí. Nedolakované kusy materiálu holý plech.

Polar H10+

Polar H10+

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. července 2020

(naposledy upraveno 24. července 2020)

• super drží
  • malý skladný, nevadí ani při kontaktních sportech
  • měří mnohem přesněji než náramky, rozdíl až 30-40 bpm
  • rozhraní appky by mohlo být lepší - nastavení odpočtu, lepší vyhodnocení aktivit, celkový graf apod. /nevím jestli se to dá nějak vyhodnotit zvlášť to jsme zatím neřešil

Výborný pomocník, vypadá že vydrží léta a spolehlivě měří co je potřeba. Za mě rozhodně spokojenost až teda u té appky, tam bych si představil trochu více detailu a porovnání. Appka Vám ohodnotí každé cvičení s tím že řekne že dobrá práce- to asi každý uživatel bude chtít slyšet trochu víc v detailu.

Jinak používal jsem Xiaomi náramek který pořád mám, ale tréninky už jenom s hrudním pásem. Data jsou i pocitově přesnější a dá se pak podle toho upravovat cvičení /vidět zlepšení apod.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25