Recenze Polar

Polar M600

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Stano

Přidáno: 23. května 2021

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

Asi na mňa zabudli,lebo mi nič neposlali.

Ověřený zákazník PolarShop ® Tichý Lubomír

Přidáno: 28. dubna 2021

Zakoupeno v PolarShop ®

• Kupován na běh a na tento účel naprosto dokonalý
  • Naprosto přesně měření TF ze zápěstí
  • okamžité měření výkonu
  • Přesná GPS; také navigace
  • Barometr, přesné měření výškového profilu
  • Dlouhá výdrž baterie (při měření TF jen v noci a 5-6 h běhu týdně vydrží cca 6 dní na jedno nabití).
  • Nemá zbytečnosti
  • Velmi bytelný stroj (velmi kvalitní a bytelná tlačítka)
  • APlikace Polae flow naprosto se vším, co potřebujete
  • Možnost ortostatického testu a kontroly regenerace (možnost i dalších testů)
  • Dostal jsem za skvělou cenu lehce nad 9 000 Kč
  • Hrudní pás v ceně
  • Někomu vadí jen dva ciferníky (analogový a digitální). Mně ale naprosto vyhovuje
  • Někde v odborné recenzi psali, že notifikace (tedy i zobrazení SMS na displeji) během tréninku se automaticky vypne a nejde to přenastavit. Mně naprosto vyhovuje, ale prý to vadí někomu při závodech, když mu posílají info o náskoku a ztrátách na konkurenci). Tohle fakt neřeším.
  • Je to macek a na ruce cítit je. Ale pro mě v pohodě.

Na běhání (nejen, ale ostatní neposoudím, protože na nic jiného nepoužívám) naprosto dokonalý stroj a v ceně pod 10 000 Kč nemá ve své kategorii konkurenci, takže jasná volba. Dáte s tím v pohodě i ultramaraton při nejlepším nastavení GPS měření, Triatlon včetně Ironmana - baterka vydrží. Jestli hledáte profi stroj na tyto disciplíny bez zbytečných serepetiček, pak vůbec nad ničím nedumejte a jděte do toho.

POLAR nabíjecí kabel Vantage 91070106

Polar na řídítka V650/M460

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2021

Zakoupeno v Hodinky.cz

S nákupem Polar na řídítka V650/M460 jsem velice spokojený neboť je to sportestter který je přehledný a užitečný. Tento držák je pevné konstrukce pro montáž na řidítka s průměrem 31,8 mm. Já jsem to na svém kole vyřešil zakoupením přídavného držáku do kterého jsem nechal z hliníku kulatina 35 mm vysoustružit kulatinu o průměru 31,8 mm v délce 102 mm kdy na obou koncích je průměr stažen na 22 mm aby se vešel do pouzder konzolí které jsem zakoupil. Hliníkovou kulatinu jsem nastříkal reaktivním základem na hliník a poté normálním auto sprejem černé matné barvy. Vše pasuje a drží jak má. Jsem spokojený s držákem a je to originální pevné ukotvení

Ověřený zákazník FITHAM Martin

Přidáno: 10. dubna 2021

• Funguje to
  • Je potřeba navlhčit spodní stranu
  • Vcelku špatně se zařízení vyndává z pásu (je to myslím potřeba vyndat, jinak by to spotřebovávalo baterku)

Polar H9

Ověřený zákazník FITHAM Tibor R.

Přidáno: 25. března 2021

Zakoupeno v FITHAM

• Špička mezi hrudní pásy!
Polar T31C

Polar T31C

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Petr

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Ok

Polar M430

Polar M430

Ověřený zákazník Electro World Soňa K.

Zakoupeno v Electro World

• Ovládání je snadné a intuitivní.
  • Integrovaná GPS, která v terénu funguje perfektně.
  • Pro měření tepové frekvence není potřeba hrudní pás, hodinky odečítají TF přímo ze zápěstí.
  • Synchronizace hodinek s aplikací Polar Flow, která poskytuje detailní analýzu jednotlivých aktivit včetně grafů, a která umožňuje vytváření tréninkových plánů na míru.
  • Řemínek velikosti S je pro drobná zápěstí naprosto dostačující.

Jedná se o můj první multifunkční sporttester/chytré hodinky. Zatím ho mám jen krátce, ale splňuje vše, co jsem od něj očekávala. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Hodinky během celodenního nošení zaznamenávají veškeré aktivity od sezení přes běžný pohyb a sportovní aktivitu až po spánek. Poměrně rozsáhlou analýzu výše zmíněných aktivit lze nalézt přímo v hodinkách u příslušného dne v diáři. Detailnější analýzu včetně grafů pak poskytuje aplikace Polar Flow. Synchronizace hodinek s aplikací Polar Flow přes PC (win 10) probíhá bez problémů. Díky této aplikaci jsem si do hodinek přidala i další sportovní profily včetně jógy či lezení v hale (i když doba covidová sportovnímu lezení zrovna dvakrát nepřeje). Zatím jsem vyzkoušela sportovní profily určené pro běh, chůzi, jógu a trénink statické mobility.

Ověřený zákazník PolarShop ® Ověřený zákazník

Zakoupeno v PolarShop ®

• Spolehlivý s dlouhou životností

Mohu posoudit senzory od více výrobců - používám déle jak 15 let.
Sigma - levný málo přesný, celkem držák
Elite - měří, ale po roce 1/2 přestal fungovat a protože mi nevyhovuje pevné spojení lektrod se senzorem, ani jsem nereklamoval...
Tacx - měří, ale přestal fungovat (má časté výpadky měření) po 2 1/2 letech - po záruce ...
Polar - zatím nejspolehlivější, poté co doplnili komunikaci přes ANT+ nemá chybu, ve spojení s aplikací v mobilu umí i vyhodnotit aktuální fyzickou zdatnost

Ověřený zákazník Sanasport.cz Milan

Zakoupeno v Sanasport.cz

• Jednoduchost obsluhy, mnoho funkcí, všechny snad ani nelze využít. Vydrž baterie.

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Jakub Kánský

Přidáno: 5. března 2021

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Neni co vytknout

Produkt splnil moje ocekavani. Sparovani s Garmin hodinkami a cyklotrenazerem probehlo bez problemu

Polar Vantage V

• mnoho funkcí
  • přesné měření
  • přehledný display
  • snadné ovládání

Zatím mám jen krátce a teprve se seznamuji se všemi možnostmi nastavení a plánování tréninků, ale zatím spokojenost. Líbí se mi funkce FitSpark, kdy hodinky navrhují každý den různé sestavy cviků. Plánování tréninků mi vyhovovalo více na Garminech, ale to je asi jen zvyku. Zobrazování notifikací z telefonu se mi moc nelíbí, navíc po vzdálení se od telefonu, se hodinky znovu automaticky nepřipojí, ale tuto funkci nepotřebuji, nakonec jsem notifikace vypnul.

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Martin

Přidáno: 22. ledna 2021

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

Sporttester splna presne to co od neho cakam, a este viac

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Martin

Přidáno: 22. ledna 2021

Vyborny sporttester.

Ověřený zákazník XCSPORT.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2021

Zakoupeno v XCSPORT.CZ

• Umí vče, co potřebuji.
  • Výborný poměr užitná hodnota/cen.
Polar Vantage V2

Polar Vantage V2